Usługi i wynajem koparko-ładowarek

W zakresie naszej działalności znajdują się profesjonalne usługi koparko ładowarką. W atrakcyjnej cenie oferujemy wynajemsprzętu budowlanego bez operatora. Klientom proponujemy również opcję wypożyczenia maszyny z pracownikiem mającym stosowne uprawnienia i wieloletnie doświadczenie w obsłudze tego typu urządzeń. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i podmioty z sektora komercyjnego i użyteczności publicznej z Krakowa, Katowic, Rzeszowa i innych miejscowości na terenie całego kraju.

Minikoparka Komatsu

Koparko-ładowarka Caterpillar

  • Głębokość kopania tylną łyżką 6m
  • Udźwig części ładowarkowej 2,4 ton
  • Zasięg pracy 6,70m
  • Napęd 4×4
  • Wymiary transportowe (dł. x szer. x wys.) – 5,8m x 2,4 x 3,75m

Wynajem koparko-ładowarki

Niezależnie od tego, jakie prace ziemne mają być wykonane – opcja wynajmu koparko ładowarek z operatorem to korzystne rozwiązanie.  Nowoczesna flota  pojazdów to gwarancja sprawnej realizacji każdego zadania. Usługajest wykonywana przez doświadczonego pracownika FUH UNIWERSAL. Rzetelność, fachowość, terminowość, profesjonalna obsługa klienta, bezpieczeństwo – to nasze najważniejsze atrybuty. Wartości te sprawiły, że zaufało nam już wiele podmiotów prywatnych i publicznych, dla których zrealizowaliśmy setki zleceń na terenie województwa małopolskiego czy podkarpackiego. Zaufaj nam i Ty!

Jeśli interesuje Cię wynajem koparko ładowarki w Krakowie, Katowicach lub innej miejscowości w atrakcyjnej cenie – zapraszamy serdecznie do współpracy. Z naszym niezawodnym sprzętem i operatoremprzygotujesz teren pod budowę domu, załadujesz gruz czy przeładujesz materiał sypki.

Wynajem koparko-ładowarki bez operatora

Jako profesjonalna firma proponujemy również krótko- i długoterminowy wynajem koparko ładowarki bez operatora. Oferowane maszyny są sprawne techniczne, czyste i gotowe do pracy. Sprzęt dostarczamy pod wskazany adres. Urządzenia są objęte ubezpieczeniem OC/AC.

Szukasz sprzętu renomowanej marki do wykonania wykopu melioracyjnego, uporządkowania terenu budowlanego lub innych prac ziemnych w Krakowie, Katowicach lub okolicy? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W naszym parku maszynowym mamy również samojezdny żuraw wieżowy do wysokościowych prac dźwigowych. FUH UNIWERSAL to sprawdzony partner biznesowy. Klientom oferujemy profesjonalne wsparcie doradcze. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na zaoferowanie najlepszych cen. Przekonaj się sam!

Powrót do góry