GP

Telefon+48 601 747 264 pracujemy 24h/dobę

Dźwigi - usługi dźwigowe i wynajem dźwigów w okolicy Krakowa i Katowic

Firma UNIWERSAL

Nasza firma z powodzeniem świadczy profesjonalne usługi dźwigowe już od 1997 roku. Przez ten czas udało nam się zdobyć zaufanie wielu Klientów, którzy skorzystali z naszej oferty ładowarek, podnośników koszowych oraz różnych akcesoriów, takich jak zawiesia, liny czy kosze osobowe.

Dostarczamy i wynajmujemy profesjonalny, specjalistyczny sprzęt wszędzie tam, gdzie realizowane są różnego rodzaju prace budowlane – również te skomplikowane. Maszyny, które wchodzą w zakres naszej oferty, to dźwigi najwyższej jakości pochodzący od renomowanych producentów, takich jak Liebherr czy Demag.

Nasze usługi, w zakres których wchodzi m.in. wynajem dźwigów czy transport sprzętu budowlanego, realizujemy na terenie całej Polski. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów współpracy oraz otrzymania odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.
Zapraszamy do kontaktu: Uniwersal: Kraków - Katowice tel. +48 601 747 264

usługi dźwigowe katowice - wynajem dźwigów katowice - dzwigi krakow - dzwigi kraków - wynajem dźwigu katowice - wynajem dźwigów kraków - wynajem dźwigu śląsk - usługi żurawiem kraków - wynajem - dźwigów śląsk - usługi dźwigiem kraków - żurawie wynajem kraków - wynajem żurawi kraków - dźwig samobieżny - dźwig katowice - dźwig kraków wynajem - dźwig kraków - dźwigi kraków - dźwigi katowice - wynajem - dźwigi katowice - dźwigi samochodowe wynajem kraków - dźwig wynajem - dzwig krakow - dźwigi samojezdne - podnośniki koszowe wynajem kraków - podnośnik koszowy 24 m - podnośnik koszowy z obsługą kraków

dźwigi samojezdne - usługi i wynajem

Oferujemy usługi dźwigowe oraz wynajem żurawi od 10 do 200 ton. Znajdziesz u nas żurawie czołowych producentów takich jak LIEBHERR czy FAUN. Zapewniamy rzetelność i bezpieczeństwo realizacji powierzonych nam zleceń oraz konkurencyjne ceny.

podnośniki koszowe (zwyżki) - usługi i wynajem

W naszej ofercie znajdziesz także usługi podnośnikami koszowymi (zwyżkami) od 18 do 57 metrów. Naszą flotę stanowią najbardziej zaawansowane technologicznie zwyżki i podnośniki. Wśród naszego sprzętu znajdują się także podnośniki terenowe.

ładowarki teleskopowe - usługi i wynajem

Uniwersalna ładowarka teleskopowa o zasięgu do 17 metrów. Idealne rozwiązanie do załadunku oraz rozładunku materiałów budowlanych, nadaje się również do przenoszenia elelmentów małych i średnich do 4 ton. Jest możliwość podpięcia kosza osobowego do 18m.

koparko ładowarki - usługi i wynajem

Prowadzimy wynajem koparko-ładowarek z pełnym osprzętem. Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm jak i do klientów indywidualnych. Wykonywane przez nas usługi to m.in. niwelacje terenu, wykopy rozładunki i załadunki.

usługi transportowe

Oferujemy usługę transportu sprzętu własnego jak i wszelkiego rodzaju sprzętu budowlanego, maszyn i konstrukcji o masie całkowitej do 36 ton oraz długości do 28 metrów na terenie całego kraju. Gwarantujemy terminowość oraz solidność dostaw.

akcesoria

W naszej ofercie znajduje się różnego rodzaju osprzęt potrzebny do rozładunku maszyn i urządzeń. Posiadamy m.in belki trawersowe o różnej rozpiętości oraz udźwigu, zawiesia, liny, pasy, a także kosze osobowe.

Aktualności

fuh uniwersal

Zimnodół 113
32-300 Olkusz

NIP 637-107-18-07
REGON 273628089

tel/fax. 32 649 16 00
Tel. mob. +48 601 747 264
Email: biuro@uniwersal.olkusz.pl

Zamów dźwig

Napisz do nas

  • Jeśli widzisz ten komunikat to oznacza, że masz wyłączoną obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
    Aby móc wysłać widomość musisz włączyć obsługę JavaScript

* - pola wymagane