GP

telephone601 747 264 pracujemy 24h/dobę

Usługi dźwigowe, wynajem

Firma UNIWERSAL

Nasza firma z powodzeniem świadczy profesjonalne usługi dźwigowe już od 1997 roku. Przez ten czas udało nam się zdobyć zaufanie wielu Klientów, którzy skorzystali z naszej oferty ładowarek, podnośników koszowych oraz różnych akcesoriów, takich jak zawiesia, liny czy kosze osobowe.

Dostarczamy i wynajmujemy profesjonalny, specjalistyczny sprzęt wszędzie tam, gdzie realizowane są różnego rodzaju prace budowlane – również te skomplikowane. Maszyny, które wchodzą w zakres naszej oferty, to sprzęt najwyższej jakości pochodzący od renomowanych producentów, takich jak Liebherr czy Demag.

Nasze usługi, w zakres których wchodzi m.in. wynajem dźwigów czy transport sprzętu budowlanego, realizujemy na terenie całej Polski. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów współpracy oraz otrzymania odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Dźwigi samojezdne
dźwigi samojezdne - usługi i wynajem

Oferujemy usługi dźwigowe oraz wynajem żurawi od 10 do 200 ton. Znajdziesz u nas żurawie czołowych producentów takich jak LIEBHERR czy FAUN. Zapewniamy rzetelność i bezpieczeństwo realizacji powierzonych nam zleceń oraz konkurencyjne ceny.

Podnośniki koszowe
podnośniki koszowe (zwyżki) - usługi i wynajem

W naszej ofercie znajdziesz także usługi podnośnikami koszowymi (zwyżkami) od 18 do 57 metrów. Naszą flotę stanowią najbardziej zaawansowane technologicznie zwyżki i podnośniki. Wśród naszego sprzętu znajdują się także podnośniki terenowe.

Ładowarki teleskopowe
ładowarki teleskopowe - usługi i wynajem

Uniwersalna ładowarka teleskopowa o zasięgu do 17 metrów. Idealne rozwiązanie do załadunku oraz rozładunku materiałów budowlanych, nadaje się również do przenoszenia elelmentów małych i średnich do 4 ton. Jest możliwość podpięcia kosza osobowego do 18m.

Koparko ładowarki
koparko ładowarki - usługi i wynajem

Prowadzimy wynajem koparko-ładowarek z pełnym osprzętem. Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm jak i do klientów indywidualnych. Wykonywane przez nas usługi to m.in. niwelacje terenu, wykopy rozładunki i załadunki.

Usługi transportowe
usługi transportowe

Oferujemy usługę transportu sprzętu własnego jak i wszelkiego rodzaju sprzętu budowlanego, maszyn i konstrukcji o masie całkowitej do 36 ton oraz długości do 28 metrów na terenie całego kraju. Gwarantujemy terminowość oraz solidność dostaw.

Akcesoria dźwigowe
akcesoria

W naszej ofercie znajduje się różnego rodzaju osprzęt potrzebny do rozładunku maszyn i urządzeń. Posiadamy m.in belki trawersowe o różnej rozpiętości oraz udźwigu, zawiesia, liny, pasy, a także kosze osobowe.

Aktualności

fuh uniwersal

Zimnodół 113
32 - 300 Olkusz

NIP 637-107-18-07
REGON 273628089

tel/fax. 32 649 16 00
mob. 601 747 264
biuro@uniwersal.olkusz.pl

orders

  • Jeśli widzisz ten komunikat to oznacza, że masz wyłączoną obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
    Aby móc wysłać widomość musisz włączyć obsługę JavaScript

* - pola wymagane