GP

telephone601 747 264 pracujemy 24h/dobę

Wynajem oraz Usługi dźwigiem, podnośnikiem koszowym (zwyżką), koparką, ładowarką Katowice (Śląsk) i Kraków (Małopolska)
Dźwigi samojezdne
dźwigi samojezdne - usługi i wynajem

Oferujemy usługi dźwigowe oraz wynajem żurawi od 10 do 200 ton. Znajdziesz u nas żurawie czołowych producentów takich jak LIEBHERR czy FAUN. Zapewniamy rzetelność i bezpieczeństwo realizacji powierzonych nam zleceń oraz konkurencyjne ceny.

Podnośniki koszowe
podnośniki koszowe (zwyżki) - usługi i wynajem

W naszej ofercie znajdziesz także usługi podnośnikami koszowymi (zwyżkami) od 18 do 57 metrów. Naszą flotę stanowią najbardziej zaawansowane technologicznie zwyżki i podnośniki. Wśród naszego sprzętu znajdują się także podnośniki terenowe.

Ładowarki teleskopowe
ładowarki teleskopowe - usługi i wynajem

Uniwersalna ładowarka teleskopowa o zasięgu do 17 metrów. Idealne rozwiązanie do załadunku oraz rozładunku materiałów budowlanych, nadaje się również do przenoszenia elelmentów małych i średnich do 4 ton. Jest możliwość podpięcia kosza osobowego do 18m.

Koparko ładowarki
koparko ładowarki - usługi i wynajem

Prowadzimy wynajem koparko-ładowarek z pełnym osprzętem. Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm jak i do klientów indywidualnych. Wykonywane przez nas usługi to m.in. niwelacje terenu, wykopy rozładunki i załadunki.

Usługi transportowe
usługi transportowe

Oferujemy usługę transportu sprzętu własnego jak i wszelkiego rodzaju sprzętu budowlanego, maszyn i konstrukcji o masie całkowitej do 36 ton oraz długości do 28 metrów na terenie całego kraju. Gwarantujemy terminowość oraz solidność dostaw.

Akcesoria dźwigowe
akcesoria

W naszej ofercie znajduje się różnego rodzaju osprzęt potrzebny do rozładunku maszyn i urządzeń. Posiadamy m.in belki trawersowe o różnej rozpiętości oraz udźwigu, zawiesia, liny, pasy, a także kosze osobowe.

Firma UNIWERSAL

istnieje na rynku lokalnym oraz ogólnopolskim już od 1997r.

Głównymi atutami naszego zespołu to rzetelność, precyzja oraz profesjonalizm w realizacji powierzonych zadań. Świadczymy usługi dźwigowe oraz wynajem dźwigów takich jak dźwigi samochodowe, dżwigi teleskopowe, podnośniki koszowe(zwyżki), jak również ładowarki teleskopowe oraz specjalistyczny sprzęt budowlany.

Do każdego dźwigu isprzętu budowlanego, zapewniamy wykwalifikowanych operatów, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu są w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom.

Współpracujemy z wieloma generalnymi wykonawcami inwestycji w całej Polsce dla których jako podwykonawca realizujemy długoterminowe zlecenia.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Zimnodole obok Olkusza, w połowie drogi do Krakowa i Katowic, co pozwala na szybki dojad na budowę zarówno w Małopolsce jak i na Śląsku.

Aktualności

fuh uniwersal

Zimnodół 113
32 - 300 Olkusz

NIP 637-107-18-07
REGON 2736628089

tel/fax. 32 649 16 00
mob. 601 747 264
biuro@uniwersal.olkusz.pl

orders

  • Jeśli widzisz ten komunikat to oznacza, że masz wyłączoną obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
    Aby móc wysłać widomość musisz włączyć obsługę JavaScript

* - pola wymagane